Bank Millenium: Lokata Progresywna - korzystne oprocentowanie przez cały rok
Bank Millennium wprowadził do oferty Lokatę Progresywną – nowoczesny produkt oszczędnościowy którego oprocentowanie rośnie przez cały okres jej trwania i wynosi od 5% po pierwszym miesiącu oszczędzania do aż 10 % w dwunastym miesiącu.

Lokata Progresywna oferuje stałe i z góry określone oprocentowanie przez okres 12 miesięcy. Depozyt składa się z 1- miesięcznych okresów ze stałym oprocentowaniem. Z punktu widzenia Klienta jest to więc automatycznie odnawiająca się lokata 1- miesięczna, ale z oprocentowaniem określonym i gwarantowanym aż na okres 12-miesięcy.

Unikalna konstrukcja sprawia, że produkt ten jest atrakcyjny zarówno dla klientów pragnących ulokować środki na dłuższy okres, jak i poszukujących 1 czy 2 miesięcznych depozytów. Lokata Progresywna zapewnia płynność ulokowanych środków, dzięki możliwości ich wypłaty wraz z odsetkami za każdy zakończony okres miesięczny.

„Dla klientów szukających atrakcyjnej lokaty istotne są dwa elementy: przede wszystkim atrakcyjne oprocentowanie, a następnie dostęp do środków w razie potrzeby. Nasza propozycja wychodzi na przeciw tym potrzebom“ - mówi Marek Ubysz, Kierujący Zespołem Produktów Depozytowych.

Dodatkową korzyścią dla Klienta jest możliwość bezprowizyjnego przeniesienia środków do funduszy inwestycyjnych Millennium TFI w dowolnie wybranym momencie. „W dłuższym horyzoncie czasowym udział funduszy inwestycyjnych w oszczędnościach Polaków będzie rósł. Rozumiemy to - i dlatego Klienci, którzy teraz wybiorą Lokatę Progresywną mogą w dowolnym momencie okresu lokaty przenieść środki do wybranego funduszu Millennium TFI bez opłaty manipulacyjnej”- podkreśla Marek Ubysz.

Oprocentowanie wynosi: 5 % w pierwszym miesiącu, 5,05% w drugim, 5,1% w trzecim, 5,15% w czwartym, 5,2% w piątym, 5,25% w szóstym, 5,3% w siódmym, 5,35% w ósmym, 5,4% w dziewiątym, 5,45% w dziesiątym, 5,5% w jedenastym i aż 10% w dwunastym miesiącu.

Minimalna kwota lokaty to 2000 zł. Kapitalizacja odsetek po 12 miesiącach.
Roczna rzeczywista stopa procentowa wynosi 5,65%