Bank Millennium "Najlepszy Bank dla Firm" wg miesięcznika FORBES
Oferta Banku Millennium dla małych i średnich firm, po raz kolejny została uznana za najlepszą na rynku i zajęła pierwsze miejsce ex aequo w corocznym rankingu miesięcznika „Forbes” - "Najlepszy bank dla małych i średnich firm".

W rankingu miesięcznika „Forbes” - "Najlepszy bank dla małych i średnich firm" najwyższą ocenę - pięć gwiazdek - przyznano ex aequo trzem bankom: Bank Millennium, mBank oraz Nordea Bank Polska.
Przy ocenie banków redakcja miesięcznika wzięła pod uwagę koszty prowadzenia rachunku, czyli ceny pakietów usług podstawowych (tzw. "koszyków Forbes", w tym m.in. opłaty za prowadzenie konta, przelewy, wypłaty gotówki z bankomatów), a także oprocentowanie lokat oraz dostępność i oprocentowanie kredytów.

Oferta Banku była bezkonkurencyjna w kategorii koszty prowadzenia rachunku. Bardzo wysoko oceniono również ofertę kredytową i dostępność kredytu.

Bank Millennium rozumiejąc szczególne potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw stworzył dopasowaną do wymagań przedsiębiorców ofertę usług - bez opłat za otwarcie i prowadzenie rachunków (przy średnim miesięcznym saldzie na rachunku 10.000 zł), z wygodnym, stałym dostępem do rachunku przez internet i telefon, niskimi kosztami przelewów, osobistym Doradcą Klienta. Przedsiębiorcy korzystający z usługi bankowości internetowej mogą m.in. realizować darmowe przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, za wszystkie pozostałe zapłacą jedynie po 50 groszy. Klienci otrzymują do dyspozycji karty debetowe z wysoko rozbudowaną ofertą ubezpieczeniową, mogą również bezpłatnie dokonywać wypłat gotówkowych w sieci bankomatów zlokalizowanych w prawie 400 placówkach Millennium na terenie całej Polski.

To już kolejne wyróżnienie oferty Banku Millennium w rankingu „Forbes”, w 2006 roku w Bank za ofertę dla małych i średnich firm zdobył 1 miejsce.