Bank PKO BP: Rusza promocja kredytów hipotecznych Własny Kąt
PKO Bank Polski rozpoczął jesienną promocję kredytów hipotecznych Własny Kąt. Klienci, którzy do 31 grudnia 2008 r. złożą wniosek o udzielenie kredytu i podpiszą umowę do 31 stycznia 2009 r. skorzystają z promocyjnych warunków kredytowania:

* 0% prowizji za udzielenie kredytu,
* 0 zł za wcześniejszą częściową spłatę kredytu,
* 0 zł za pierwsze przewalutowanie kredytu,
* 0 zł za kontrolę inwestycji,
* i bardzo niskie marże – zaledwie od 0,5 p.p. w PLN.

Klienci, którzy skorzystają z kredytu hipotecznego Własny Kąt mają również do dyspozycji inne udogodnienia, m.in.: 40-letni okres spłaty, możliwość uzyskania kredytu w wysokości nawet do 110% wartości nieruchomości, możliwość przeznaczenia 20% kwoty kredytu na dowolny cel czy możliwość skorzystania z uproszczonej procedury w przypadku spłaty kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku.

PKO BP ma także wyjątkową propozycję dla tej grupy kredytobiorców – srebrną kartę kredytową Visa - Własny Kąt. Jej użytkownicy, oprócz wszystkich usług dostępnych dla posiadaczy srebrnych kart kredytowych, mogą korzystać także z programu rabatowego i innych przywilejów u partnerów PKO BP – firm z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. W czasie promocji kredytów mieszkaniowych, karta kredytowa Własny Kąt wydawana jest bezpłatnie. Podstawą do korzystania z karty na tak dogodnych warunkach i uzyskania specjalnych przywilejów jest po prostu jej używanie.

W warunkach nasilającej się walki konkurencyjnej na rynku finansowania nieruchomości, PKO Bank Polski z sukcesem utrzymuje pozycję lidera, a nasze kredyty mieszkaniowe cieszą się dużym zaufaniem klientów. Stale dostosowujemy ofertę banku do potrzeb zmieniającego się rynku nieruchomości – stąd aktualna promocja – mówi Mariusz Dymowski, dyrektor Departamentu Bankowości Hipotecznej.

Wartość kredytów mieszkaniowych udzielonych przez PKO BP w II kwartale 2008 roku utrzymała się na poziomie I kwartału i wyniosła 2,9 mld zł. Wartość portfela kredytów rynku mieszkaniowego na koniec II kwartału 2008 roku wyniosła 33,6 mld zł i była o blisko 8 mld zł, tj. o 29,5% wyższa niż na koniec analogicznego okresu ubiegłego roku.Tags: