Karta mBanku biletem wstępu!
mBank zaprasza swoich Klientów na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Alfabet Literatury" w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi.

Spotkanie odbędzie się 28 października br. o godz. 18:00. Tym razem gościem mBanku i Ośrodka będzie Jurij Andruchowycz - laureat środkowoeuropejskiej nagrody Angelus. Ukraiński pisarz będzie promować swoją najnowszą książkę Tajemnica. Spotkanie poprowadzi Tadeusz Olszański - publicysta tygodnika Polityka. Obu Panów łączy miasto: Stanisławów - Iwano-Frankowsk.

Na najbliższy wieczór autorski w Poleskim Ośrodku Sztuki Klienci mBanku nie muszą kupować biletu. Wystarczy jedynie, że przy wejściu okażą ważną kartę mBanku - kredytową, debetową lub wirtualną.

mBank jest mecenasem cyklu spotkań literackich „Alfabet Literatury" od 2003 roku. Na organizowanych przez Ośrodek spotkaniach autorskich gościli najwybitniejsi polscy aktorzy, reżyserzy, dziennikarze, pisarze oraz przedstawiciele świata nauki między innymi Władysław Bartoszewski, Andrzej Stasiuk, Jerzy Pilch, Olga Tokarczuk.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. mBank jest nie tylko sponsorem, mecenasem, czy darczyńcą, ale także inicjatorem wielu wydarzeń. Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku są dostępne w serwisie mSpołeczność.Tags: