Millenium - Kart Kredytowe
KARTY KREDYTOWE W mBANK


1. WSTEP

karty kredytowe

W ofercie Millenium Bank mamy do dyspozycji następujące karty kredytowe:

 1. Niebieska Millennium Visa
 2. Millennium Visa
 3. Sephora Millennium Visa
 4. Złota Millennium Visa
 5. Millennium American Express
 6. Złota Millennium American Express
 7. Złota Manager Magazin Millennium American Express® 


2. KORZYŚCI Z KARTY KREDYTOWEJ

Karty kredytowe Millennium to nowoczesny, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności.

Zapłacisz nimi (bez prowizji!) za zakupy i usługi (m.in. w supermarketach, na stacjach benzynowych, w sklepach RTV/AGD), w kraju i za granicą - na świecie jest już ponad 20 milionów punktów handlowo-usługowych honorujących kart, a w Polsce ponad 150 tysięcy.

Gdy zajdzie taka potrzeba wypłacisz gotówkę z bankomatu. Możesz również skorzystać z kredytu – w każdej chwili, na dowolny cel - po prostu płacąc kartą i spłacając zadłużenie w terminie późniejszym.
Nasze karty kredytowe to także dodatkowe korzyści dostępne dzięki programowi korzyści „Inspiracje”, czy pakietom ubezpieczeń.

Jak wygląda karta?

 

a

 

a


3. DZIAŁANIE KARTY KREDYTOWEJ

Płacąc kartą nie korzystasz z własnych pieniędzy, ale ze środków Banku. Wraz z kartą otrzymujesz, ustalany indywidualnie, limit kredytowy. Limit to maksymalna kwota, jaką możesz wydać przy użyciu karty, wliczając wszelkie transakcje oraz ewentualne odsetki i opłaty.

Używając karty możesz płacić za swoje zakupy czy usługi lub wypłacać gotówkę z bankomatu. W ostatnim dniu każdego miesiąca Bank wygeneruje wyciąg – zestawienie wszystkich dokonanych i rozliczonych w danym miesiącu transakcji. Dzięki temu będziesz wiedział jaką kwotę wydałeś oraz kiedy powinieneś dokonać spłaty.

Możesz spłacić całość lub część wykorzystanych środków, minimalna wysokość spłaty - 5%. Jeśli spłacasz całość korzystasz z nieoprocentowanego kredytu – nawet do 56 dni!

Najwygodniej spłacać wykorzystane środki poprzez konto osobiste w Millennium (automatyczna spłata karty). Możesz również dokonać przelewu z innego banku lub wpłacić gotówkę na rachunek karty w dowolnym oddziale Millennium


4. UBEZPIECZENIA

Bank oferuje następujące pakiety ubezpieczeń dodawane do Karty:

Pakiet podstawowy dodawany jest automatycznie do karty kredytowej Millennium Visa, a przez okres co najmniej jednego pełnego miesiąca kalendarzowego od momentu aktywacji Karty ochrona ubezpieczeniowa jest bezpłatna.

Podstawowy pakiet ubezpieczeń obejmuje:

 • Ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty
 • Ubezpieczenie gotówki od rabunku
 • Ubezpieczenie zakupu
 • Ubezpieczenie gwarancji najniższej ceny

Pakiety opcjonalne:

 • Ubezpieczenie Pewna Spłata
 • Ubezpieczenie w podróż


5. Millenium VISA - korzyści

a

 • 9,9%* - atrakcyjne oprocentowanie kredytu przez pierwsze trzy miesiące.
 • 9,9%** - atrakcyjne oprocentowanie  przez cały okres spłaty, gdy spłacasz zadłużenie z karty kredytowej wydanej przez inny bank.
 • minimum formalności przy ubieganiu się o kartę. Wypełniasz wniosek na stronie internetowej lub przychodzisz z dowodem osobistym do dowolnego oddziału Millennium. Jeśli wnioskujesz o limit do 15 000 zł, nie wymagamy pisemnego zaświadczenia o zarobkach - wystarczy Twoja ustna deklaracja***. Jeżeli posiadasz konto w Millennium, przyznany limit kredytowy może być jeszcze wyższy.
 • do 56 dni nieoprocentowanego kredytu – jeśli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą. Więcej informacji na temat spłaty kredytu na karcie znajdziesz tutaj.

* Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa dla zadłużenia wynikającego z transakcji bezgotówkowych wynosi 16,76%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

** Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa w przypadku spłaty zadłużenia karty wydanej w innym banku wynosi 12,05%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

*** Bank skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu potwierdzenia wysokości Twoich zarobków. W przypadku braku takiego potwierdzenia, wymagane będzie pisemne zaświadczenie o zarobkach.

 • Program korzyści „Inspiracje”. Możesz korzystać z rabatów nawet do 70% w ponad 1400 punktach handlowo-usługowych. Wśród nich są m.in.: sklepy z odzieżą, restauracje, hotele oraz punkty oferujące usługi związane z troską o zdrowie i urodę. Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj.
 • Większe możliwości finansowe – nie minie Cię żadna okazja, nie musisz czekać na następną wypłatę – po prostu płacisz kartą. Nie musisz spłacać całości kredytu – wymagamy jedynie 5% miesięcznie. Jeśli spłacisz 100% zadłużenia korzystasz z nieoprocentowanego kredytu nawet do 56 dni.
 • Masz pełną bieżącą kontrolę wydatków dokonanych kartą, dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty poprzez internet oraz comiesięcznym wyciągom.
 • Możesz czuć się bezpiecznie dzięki pakietom ubezpieczeń.

Jeśli aktywnie korzystasz z karty, w kolejnym roku nie ponosisz opłaty za obsługę karty głównej lub płacisz tylko jej część!

 

Wysokość opłaty uzależniona jest od sumy wartości transakcji dokonanych w ciągu roku użytkowania karty. Do sumy transakcji zaliczają się zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe (wypłaty gotówki z bankomatu).

 

Wartość transakcji

dokonywanych kartą

w okresie12 miesięcy

 Opłata za obsługę karty

 12.000 zł i więcej

0 zł

 od 8.000 do 12.000 zł

35 zł

 poniżej 8.000 zł

65 zł

 


6. Millenium VISA Gold - korzyści

a

 • bogate, bezpłatne pakiety Concierge Gold oraz Assistance Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (m.in.: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach
 • 19,90%*  - atrakcyjne oprocentowanie kredytu
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży  wybierając się w podróż nie musisz kupować ubezpieczenia – masz kartę Millennium Visa Gold

 

* Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa dla zadłużenia wynikającego z transakcji bezgotówkowych wynosi 16,76%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

 • Ustalamy indywidualniewysokość limitu karty w zależności od Twoich potrzeb i możliwości.
 • Wyższe rabaty w programie korzyści „Inspiracje”.
  Możesz korzystać z rabatów nawet do 60% w ponad 1700 punktach handlowo – usługowych. Wśród nich są m. in.: sklepy z odzieżą, restauracje, hotele oraz punkty związane z ochroną i pielęgnacją zdrowia. Więcej informacji o Programie znajdziesz tutaj.
 • W razie potrzeby gwarantujemy Ci dostęp do takich usług jak, wydanie karty zastępczej, awaryjne dostarczenie gotówki. Ponadto do Twoich usług oddajemy profesjonalny Serwis Medyczny i Prawny Visa
 • Masz pełną bieżącą kontrolęwydatków dokonanych kartą, dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty poprzez internet oraz comiesięcznym wyciągom.
 • Możesz czuć się bezpiecznie dzięki pakietom ubezpieczeń.
 • Spraw przyjemność swoim bliskim, podaruj im kartę dodatkową.

Jeśli aktywnie korzystasz z karty, w kolejnym roku nie ponosisz opłaty za obsługę karty głównej lub płacisz tylko jej część!

 

Wysokość opłaty uzależniona jest od sumy wartości transakcji dokonanych w ciągu roku użytkowania karty. Do sumy transakcji zaliczają się zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe (wypłaty gotówki z bankomatu).

 

Wartość transakcji

dokonywanych kartą

w okresie12 miesięcy

 Opłata za obsługę karty

 30.000 zł i więcej

0 zł

 od 20.000 do 30.000 zł

100 zł

 poniżej 20.000 zł

200 zł

 


7. Karta Kredytowa Millennium American Express® - korzyści

a

 • sieć ponad 1700 biur American Express® Travel Service na całym świecie do Twojej dyspozycji.
 • całodobowy  dostęp do serwisu turystycznego, medycznego i prawnego American Express®
 • nieoprocentowany kredyt do 56 dni – jeśli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą. Więcej informacji na temat spłaty kredytu na karcie znajdziesz tutaj 
 • 9,9%* - atrakcyjne oprocentowanie przez cały okres spłaty, gdy spłacasz zadłużenie z karty kredytowej wydanej przez inny bank.
 • minimum formalności przy ubieganiu się o kartę. Wypełniasz wniosek na stronie internetowej lub przychodzisz z dowodem osobistym do dowolnego oddziału Millennium. Jeśli wnioskujesz o limit do 15 000 zł, nie wymagamy pisemnego zaświadczenia o zarobkach - wystarczy Twoja ustna deklaracja**. Jeżeli posiadasz konto w Millennium, przyznany limit kredytowy może być jeszcze wyższy.

* Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa w przypadku spłaty zadłużenia karty wydanej w innym banku wynosi 12,05%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

** Bank skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu potwierdzenia wysokości Twoich zarobków. W przypadku braku takiego potwierdzenia, wymagane będzie pisemne zaświadczenie o zarobkach.

 • Program korzyści „Inspiracje” umożliwia Ci korzystanie z rabatów nawet do 70% w ponad 1400 punktach handlowo-usługowych. Wśród nich są m.in.: sklepy z odzieżą, restauracje, hotele oraz punkty oferujące usługi związane z troską o zdrowie i urodę. Więcej informacji o Programie znajdziesz tutaj
 • American Express® to renomowana marka, o ponad 150-letniej tradycji. Posiadaczowi karty gwarantuje profesjonalną obsługę w dowolnym miejscu na całym świecie.
 • Większe możliwości finansowe – nawet, jeśli chwilowo nie dysponujesz odpowiednimi funduszami by dokonać zakupów, nie musisz czekać na następną wypłatę – po prostu płacisz kartą. Nie musisz spłacać całości kredytu – wymagamy jedynie 5% miesięcznie. Jeśli spłacisz 100% zadłużenia korzystasz z nieoprocentowanego kredytu nawet do 56 dni.
 • uniwersalna waluta - będąc w podróży nie trzeba kupować miejscowej waluty, wszystkie transakcje zostaną rozliczone w złotówkach
 • Masz pełną bieżącą kontrolę wydatków dokonanych kartą, dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty poprzez internet oraz comiesięcznym wyciągom.
 • Możesz czuć się bezpiecznie dzięki pakietom ubezpieczeń.
 • W razie potrzeby zapewniamy awaryjną wypłatę gotówki oraz dostarczenie karty zastępczej w dowolnym miejscu na świecie

 


8. Złota Karta Kredytowa Millennium American Express® - korzyści

a

 • sieć ponad 1700 biur American Express® Travel Service na całym świecie do Twojej dyspozycji.
 • całodobowy  dostęp do serwisu turystycznego, medycznego i prawnego American Express®.
 • minimum formalności przy ubieganiu się o kartę. Wypełniasz wniosek na stronie internetowej lub przychodzisz z dowodem osobistym do dowolnego oddziału Millennium. Jeśli wnioskujesz o limit do 15 000 zł, nie wymagamy pisemnego zaświadczenia o zarobkach - wystarczy Twoja ustna deklaracja*. Jeżeli posiadasz konto w Millennium, przyznany limit kredytowy może być jeszcze wyższy.
 • nieoprocentowany kredyt do 56 dni – jeśli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą. Więcej informacji na temat spłaty kredytu na karcie znajdziesz tutaj.

* Bank skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu potwierdzenia wysokości Twoich zarobków. W przypadku braku takiego potwierdzenia, wymagane będzie pisemne zaświadczenie o zarobkach.

 • American Express®to prestiżowa marka o ponad 150-letniej tradycji. Posiadaczowi karty gwarantuje profesjonalną obsługę w dowolnym miejscu na całym świecie
 • Program korzyści „Inspiracje”. Możesz korzystać z rabatów nawet do 60% w ponad 1700 punktach handlowo-usługowych. Wśród nich są m.in.: restauracje, sklepy z odzieżą, hotele oraz punkty oferujące usługi związane z troską o zdrowie i urodę. Więcej informacji o Programie znajdziesz tutaj
 • Uniwersalna waluta- będąc w podróży nie trzeba kupować miejscowej waluty, wszystkie transakcje zostaną rozliczone w złotówkach
 • Większe możliwości finansowe –po prostu płacisz kartą i korzystasz ze środków Banku. Nie musisz spłacać całości kredytu – wymagamy jedynie 5% miesięcznie
 • Masz pełną bieżącą kontrolęwydatków dokonanych kartą, dzięki powiadomieniom MilleSMS, całodobowemu dostępowi do rachunku karty przez internet oraz comiesięcznym wyciągom
 • Możesz czuć się bezpiecznie  dzięki pakietom ubezpieczeń
 • W razie potrzeby zapewniamy awaryjną wypłatę gotówki oraz dostarczenie karty zastępczej w dowolnym miejscu na świecie
 • Spraw przyjemność swoim bliskim, podaruj im kartę dodatkową


9. Złota Karta Manager Magazin Millennium American Express - korzyści

a

 • karta za 0 zł w pierwszym roku używania pod warunkiem opłacenia rocznej prenumeraty miesięcznika Manager Magazin
 • minimum formalności przy ubieganiu się o kartę. Wypełniasz wniosek na stronie internetowej lub przychodzisz z dowodem osobistym do dowolnego oddziału Millennium. Jeśli wnioskujesz o limit na Twojej karcie kredytowej w wysokości do 15 000 zł, nie wymagamy pisemnego zaświadczenia o zarobkach - wystarczy Twoja ustna deklaracja*. Jeżeli posiadasz konto w Millennium, przyznany limit kredytowy może być jeszcze wyższy.
 • nieoprocentowany kredyt do 56 dni – jeśli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą. Więcej informacji na temat spłaty kredytu na karcie znajdziesz tutaj 
 • dostęp do sieci ponad 1700 biurAmerican Express® Travel Service na całym świecie
 • całodobowy  dostęp do serwisu turystycznego, medycznego i prawnego American Express®
 • 9,9%** -atrakcyjne oprocentowanie przez cały okres spłaty, gdy spłacasz zadłużenie z karty kredytowej wydanej przez inny bank.

* Bank skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu potwierdzenia wysokości Twoich zarobków. W przypadku braku takiego potwierdzenia, wymagane będzie pisemne zaświadczenie o zarobkach.

** Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa w przypadku spłaty zadłużenia karty wydanej w innym banku wynosi 12,05%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

 • American Express® to prestiżowa marka, o ponad 150-letniej tradycji. Posiadaczowi karty gwarantuje profesjonalną obsługę w dowolnym miejscu na całym świecie.
 • Program korzyści „Inspiracje”. Możesz korzystać z rabatów nawet do 60% w blisko 1700 punktach handlowo-usługowych. Wśród nich są m.in.: sklepy z odzieżą, restauracje, hotele oraz punkty oferujące usługi związane z troską o zdrowie i urodę. Więcej informacji o Programie znajdziesz tutaj 
 • Uniwersalna waluta - będąc w podróży nie trzeba kupować miejscowej waluty, wszystkie transakcje zostaną rozliczone w złotówkach
 • Większe możliwości finansowe –po prostu płacisz kartą i korzystasz ze środków Banku. Masz do 56 dni nieoprocentowanego kredytu. Nie musisz spłacać całości kredytu – wymagamy jedynie 5% miesięcznie.
 • Masz pełną bieżącą kontrolę wydatków dokonanych kartą, dzięki powiadomieniom MilleSMS, całodobowemu dostępowi do rachunku karty przez internet oraz comiesięcznym wyciągom
 • Możesz czuć się bezpiecznie dzięki pakietom ubezpieczeń.
 • W razie potrzeby zapewniamy awaryjną wypłatę gotówki oraz dostarczenie karty zastępczej w dowolnym miejscu na świecie

 


10. Karta kredytowa Sephora Millennium Visa - korzyści

a

 • szybciej zbierasz punkty w Klubie Sephora – posługując się kartą nie tylko w perfumeriach Sephora, ale wszędzie tam gdzie można płacić kartami Visa:
  1zł = 1pkt, w perfumeriach Sephora,
  10zł = 1pkt, w pozostałych punktach handlowo – usługowych
  Dzięki temu szybciej otrzymasz kolejny kupon rabatowy uprawniający do 10% zniżki na zakupy w perfumerii Sephora.   
 • 9,9%* - atrakcyjne oprocentowanie kredytu przez pierwsze trzy miesiące.
 • 9,9%** - atrakcyjne oprocentowanie przez cały okres spłaty, gdy spłacasz zadłużenie z karty kredytowej wydanej przez inny bank. 
 • minimum formalności przy ubieganiu się o kartę. Wypełniasz wniosek na stronie internetowej lub przychodzisz z dowodem osobistym do dowolnego oddziału Millennium. Jeśli wnioskujesz o limit do 15 000 zł, nie wymagamy pisemnego zaświadczenia o zarobkach - wystarczy Twoja ustna deklaracja***. Jeżeli posiadasz konto w Millennium, przyznany limit kredytowy może być jeszcze wyższy.
 • nieoprocentowany kredyt do 56 dni – jeśli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą. Więcej informacji na temat spłaty kredytu na karcie znajdziesz tutaj  

* Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa dla zadłużenia wynikającego z transakcji bezgotówkowych wynosi 16,76%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

** Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa w przypadku spłaty zadłużenia karty wydanej w innym banku wynosi 12,05%. Założenia: spłata kwoty 8000 PLN przez okres 12 miesięcy w równych ratach.

*** Bank skontaktuje się z Twoim pracodawcą w celu potwierdzenia wysokości Twoich zarobków. W przypadku braku takiego potwierdzenia, wymagane będzie pisemne zaświadczenie o zarobkach.

 • Program korzyści „Inspiracje”. Możesz korzystać z rabatów nawet do 60% w blisko 1700 punktach handlowo-usługowych. Wśród nich są m.in.: sklepy z odzieżą, restauracje, hotele oraz punkty oferujące usługi związane z troską o zdrowie i urodę. Więcej informacji o Programie znajdziesz tutaj
 • Większe możliwości finansowe – nie minie Cię żadna okazja, nie musisz czekać na następną wypłatę – po prostu płacisz kartą (przypominamy, że masz do 56 dni nieoprocentowanego kredytu). Pamiętaj również, że nie musisz spłacać całości kredytu – wymagamy jedynie 5% miesięcznie
 • Masz pełną bieżącą kontrolę wydatków dokonanych kartą, dzięki powiadomieniom MilleSMS, całodobowemu dostępowi do rachunku karty poprzez internet oraz comiesięcznym wyciągom
 • Możesz czuć się bezpiecznie dzięki pakietom ubezpieczeń.

Jeśli aktywnie korzystasz z karty, nie ponosisz opłaty za obsługę karty głównej w kolejnych latach lub płacisz tylko jej część!

 

Wysokość opłaty uzależniona jest od sumy wartości transakcji dokonanych w ciągu roku użytkowania karty. Do sumy transakcji zaliczają się zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe (wypłaty gotówki z bankomatu).

 

Wartość transakcji

dokonywanych kartą

w okresie12 miesięcy

 Opłata za obsługę karty

 12.000 zł i więcej

0 zł

 od 8.000 do 12.000 zł

35 zł

 poniżej 8.000 zł

65 zł


11. Karta kredytowa Niebieska Visa Millenium - korzyści

a

 • Minimalny dochód tylko 650 zł –nie musisz wcale dużo zarabiać, by cieszyć się wygodą korzystania z karty kredytowej Millennium
 • Kredyt 0%- aż do 56 dni. Jeśli w całości spłacasz kwotę, którą wykorzystałeś płacąc kartą, nie zapłacisz żadnych odsetek. Więcej informacji na temat spłaty kredytu na karcie znajdziesz tutaj.
 • Możesz czuć się bezpiecznie dzięki pakietom ubezpieczeń   w których znajdziesz m.in. pakiet Pewna Spłata chroniący posiadacza karty przed trudnościami związanymi ze spłatą karty kredytowej w przypadku utraty pracy.
 • Większe możliwości finansowe – nie minie Cię żadna okazja, nie musisz czekać na następną wypłatę – po prostu płacisz kartą. Nie musisz spłacać całości kredytu – wymagamy jedynie 4% miesięcznie. Jeśli spłacisz 100% zadłużenia korzystasz z nieoprocentowanego kredytu nawet do 56 dni.
 • Możesz robić zakupy w ponad 150 tys. punktów handlowo-usługowych w Polsce
 • Karta to uniwersalna waluta podczas wyjazdów za granicę nie musisz wymieniać złotówek na waluty innych krajów – po prostu płacisz kartą

 


12. Karta kredytowa Platinum Visa Millenium - korzyści

a

 • ekskluzywny Program Platinum - zapewniający regularny i szybki dostęp do informacji o najbardziej atrakcyjnych i najciekawszych wydarzeniach świata kultury oraz imprezach turystycznych w kraju i za granicą.

  Korzystając z usługi concierge, mogą Państwo zlecić rezerwację, zakup i dostarczenie pod wskazany adres biletów na wybrane przez siebie wydarzenia. Informacje będą Państwo otrzymywać pocztą. Więcej szczegółów już wkrótce!

 • bezpłatny Pakiet „Concierge Platinum” – ułatwiający życie w wielu codziennych sytuacjach, m. in. przy rezerwacji stolika w restauracji, dostarczeniu kwiatów pod wskazany adres czy organizacji usług samochodowych
 • bezpłatny Pakiet „Assistance Platinum” – zapewniający wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych wypadkach, m. in. pomoc medyczną  (wizyta lekarza, dostawa leków, transport medyczny do i ze szpitala), a także ochronę przed skutkami wypadków losowych czy awarii sprzętu RTV i AGD
 • 12,90% - zredukowane oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych*
 • atrakcyjne, bezpłatne pakiety ubezpieczeń „Bezpieczna karta” oraz „Ubezpieczenie w podróży” – gwarantujące ochronę Państwa, Ich finansów i samej karty w kraju i poza jego granicami 
 • gotówka oraz karta zastępcza w nagłych wypadkach  – usługi bardzo przydatne w przypadku utraty karty za granicą

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania / Całkowity Koszt Kredytu dla kwoty 8 000 zł spłacanej przez okres 12 miesięcy wynosi: 43,49% / 1114 zł z uwzględnieniem opłaty rocznej za kartę lub 13,69% / 570 zł w przypadku, gdy opłata roczna za kartę została zniesiona.
** Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania / Całkowity Koszt Kredytu dla kwoty 8 000 zł, w zależności od okresu spłaty, wynosi: 3 miesiące – 18,32% / 226 zł, 6 miesięcy – 15,36% / 336 zł, 12 miesięcy – 13,56% / 560 zł, 24 miesiące – 12,57% / 1020 zł. 

Aktywnie korzystając z karty, w kolejnym roku nie ponoszą Państwo opłaty za obsługę karty głównej lub płacą tylko jej część.

 

Wysokość opłaty uzależniona jest od sumy wartości transakcji dokonanych w ciągu roku użytkowania karty. Do sumy transakcji zaliczają się zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe (wypłaty gotówki z bankomatu).

 

Wartość transakcji

dokonywanych kartą

w okresie12 miesięcy

 Opłata za obsługę karty

 60.000 zł i więcej

0 zł

 od 40.000 do 60.000 zł

250 zł

 poniżej 40.000 zł

500 zł